Poznaj nasz zespół

Centrum Fizjoterapii Kopalnia Zdrowia w Katowicach Logo

mgr Małgorzata Sikorska

fizjoterapeutka mgr Małgorzata Sikorska

Pomagam żyć zdrowiej! 

Moją zawodową pasją jest fizjoterapia stomatologiczna – pomagam Pacjentom z dysfunkcjami w rejonie stawów skroniowo – żuchwowych, kręgosłupa szyjnego, a także: bruksizmem, bólami głowy, migrenami, asymetrią twarzy czy zgrzytaniem zębami.

Od wielu lat pracuję również technikami terapii manualnej, prowadząc pacjentów z dolegliwościami ortopedycznymi i bólowymi, w tym także zawodowych sportowców.

W praktyce wykorzystuje rozmaite techniki terapii manualnej oraz ćwiczeń aby Pacjent mógł również samodzielnie pracować na swoje zdrowie. Bardzo dużo uwagi w czasie leczenia skupiam na edukacji Pacjentów w temacie ergonomii pracy i wypoczynku, aby zminimalizować ryzyko nawrotu dolegliwości.

Tworzę Kopalnię Zdrowia – Centrum Fizjoterapii, w którym dbam aby każdy Pacjent poczuł się w pełni zaopiekowany i pewny, że trafił w najlepsze możliwe ręce.

Gdzie mnie możesz spotkać? Najczęściej w gabinecie 🙂 w przestrzeni internetowej dzielę się swoimi fizjo doświadczeniami na mediach społecznościowych takich jak instagram i tiktok. 

Znajdziesz mnie na profilu: @fizjo_silesia 

mgr Anna Paryła

Fizjoterapeutka zafascynowana tematyką estetyki twarzy, stomatologii a także holistycznego poszukiwania źródeł problemów, które mogą rzutować nawet w odległe rejony ciała.